Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

StoTherm Classic®

StoTherm Classic - najbardziej bezpieczny bezspoinowy system ociepleń elewacji


StoTherm Classic jest najbardziej znanym i uznanym systemem ociepleń Sto na świecie. Stale udoskonalany, sprawdza się w praktyce już od 40 lat.

Jest systemem o najwyższej niezawodności i trwałości oraz najniższym wskaźniku reklamacji na rynku, dystansującym pod tym względem inne systemy.


Dotrzymuje obietnic

Sukces StoTherm Classic nie jest przypadkiem. Ponad 70 mln m2 ocieplonych elewacji pokazuje przewagę naszego systemu nad innymi systemami w wielu aspektach. StoTherm Classic jest systemem organicznym, z 10-cio krotnie wyższą wytrzymałością mechaniczną w porównaniu do innych systemów mineralnych. To gwarantuje maksymalną odporność na powstawanie rys i daje najlepszą ochronę przeciw algom i grzybom.

Stosowanie systemu StoTherm Classic stwarza przesłanki dla terminowości wykonania prac, swobody kształtowania elewacji i zapewnienia opłacalności inwestycji.

Dzięki swoim właściwościom StoTherm Classic jest systemem, który nie ma odpowiednika na rynku.

StoTherm Classic

StoTherm Classic Youtube

Wytrzymały jak StoTherm Classic. Zobacz jak nasz system daje sobie radę z ekstremalnym testem młotka.