StoTherm Classic®

Przewaga konkurencyjna poprzez efektywne przetwarzanie

Przewaga konkurencyjna

StoTherm Classic pozwala zaoszczędzić czas. W połączeniu z techniką silosową naszego partnera- firmy Inotec który ją dla nas rozwinął, nieefektywne prace mogą być zredukowane do minimum a czas korzystania z rusztowań istotnie skrócony.

Dzięki ścisłej współpracy z Inotec GmbH - naszym partnerem w zakresie techniki maszynowej, produkty i maszyny zostały do siebie idealnie dopasowane.

I tak technologia StoSilo Comb doskonale wspomaga prowadzenie prac ociepleniowych z użyciem StoTherm Classic. Po zakończeniu pracy, wystarczy włożyć wąż do wiadra z wodą a pastowate materiały nie będą wiązać -powstaje szczelny, zamknięty system. To duża korzyść, ponieważ eliminuje się prace związane z rozruchem silosa i odprowadzaniem zanieczyszczonej wody. Zbędne staje się czasochłonne czyszczenie węży i maszyn.Do świadczeń serwisu Sto należy także wprowadzanie w arkana techniki silosowej.
Specjaliści Sto wskazują bezpośrednio na budowie jak optymalizować poszczególne etapy prac i jak korzystać z najlepszych rozwiązań.