Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

StoColor Climasan

Aktywna farba do wnętrz zapewniająca świeże powietrze

Powietrze staje się czyste - wystarczy włączyć światło. Aktywna farba Sto do wnętrz usuwa nieprzyjemne zapachy i powoduje rozkład szkodliwych substancji.

Co należy podkreślić: StoColor Climasan jest pierwszą i dotychczas jedyną farbą do wnętrz, która jest aktywna nawet bez dostępu światła słonecznego. Wystarczy źródło światła dziennego lub sztucznego we wnętrzu, aby zainicjować proces oczyszczania.

Efekt: Odczuwalnie lepsze powietrze. I to nawet w tak obciążonych zapachami pomieszczeniach jak kuchnie czy strefy dla palaczy.

Sposób działania farby StoColor Climasan

StoColor Climasan jest farbą o dużej zdolności absorpcji. Unoszące się w powietrzu substancje szkodliwe i molekuły gazu zatrzymują się na powierzchni ścian sufitu, na których zastosowano StoColor Climasan. Sztuczne źródło światła lub światło słoneczne aktywują katalizator obecny w farbie. Substancje szkodliwe i zapachy są rozkładane na poziom molekuł i ulatniają się.

Efekt: czyste powietrze.


Lotte Department Store Pokaż obraz w pełnym rozmiarze

Lotte Department Store

StoColor Climasan na całym świecie zapewnia świeżość. Tutaj na przykład, znalazł zastosowanie w strefie otwartej restauracji Lotte Department Store w Seulu, Korea Południowa.


StoColor Climasan w skrócie

  • Aktywna redukcja nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych substancji
  • Wystarczy źródło światła dziennego lub sztucznego - światło słoneczne nie jest potrzebne
  • Idealnie nadaje się nawet do szczególnie obciążonych zapachami pomieszczeń
  • Farba dyfuzyjna dla podłoża
  • Klasa 2 ścieralności na mokro, skuteczność krycia - klasa 1