Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari
StoColor Dryonic

StoColor Dryonic

Krystyna Czubówna opowiada o niesamowitej farbie StoColor Dryonic. Farba ta, dzięki technologii zaczerpniętej z natury, to pewność wyjątkowo suchej elewacji - niezależnie od warunków.

StoColor Lotusan

StoColor Lotusan

StoColor Lotusan to skuteczna ochrona przed wodą i kurzem.

Efekt lotosu to wierne odtworzenie mikrostruktury powierzchni liścia lotosu w farbie StoColor Lotusan oraz tynku StoLotusan. Liście lotosu są niezwilżalne. Po każdym deszczu stają się natychmiast suche i czyste. Woda tworzy krople poruszające się jak kulka po szklanej płycie.

To znane w przyrodzie od dawna, niezwykłe zjawisko, nazwane efektem lotosu firma Sto wykorzystała do stworzenia farby elewacyjnej: StoColor Lotusan.

Budma 20-lecie Sto

BUDMA: 20-lecie Sto w Polsce

Na początku lutego, odbyły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016, na których firma Sto świętowała swoje dwudziestolecie. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji z targów.

Efekt Rdzy

NOWOCZESNE WNĘTRZA: Rostoptik zachwycający efekt rdzy

Kolekcja 14/15 to propozycja firmy Sto na wykończenie wnętrz. Zainspirowani najnowszymi trendami, przedstawiamy Państwu instrukcję jak w nowoczesnych wnętrzach uzyskać efekt rdzy. Rostoptik jest metalicznie połyskującą powierzchnią z efektem grubych płatów rdzy, które zachwycają oryginalnością.

Efekt betonu

NOWOCZESNE WNĘTRZA: Efekt betonu

Kolekcja 14/15 to propozycja firmy Sto na wykończenie wnętrz. Zainspirowani najnowszymi trendami, przedstawiamy Państwu instrukcję jak w nowoczesnych wnętrzach uzyskać efekt betonu. Betonoptik jest surową powierzchnią, która fascynuje osobliwą strukturą i cieniowaniem.

Efekt kamienia wulkanicznego

NOWOCZESNE WNĘTRZA: Efekt kamienia wulkanicznego

Kolekcja 14/15 to propozycja firmy Sto na wykończenie wnętrz. Zainspirowani najnowszymi trendami, przedstawiamy Państwu instrukcję jak w nowoczesnych wnętrzach uzyskać efekt kamienia wulkanicznego.

Powierzchnia Lavasteinoptik zawdzięcza swój urok dekoracyjnemu migotaniu, które w różnych wariantach oświetlenia nadaje szorstkiej powierzchni niepowtarzalnego i tajemniczego wyglądu.

Efekt betonu płukanego

NOWOCZESNE WNĘTRZA: Subtelny efekt betonu płukanego

Kolekcja 14/15 to propozycja firmy Sto na wykończenie wnętrz. Zainspirowani najnowszymi trendami, przedstawiamy Państwu instrukcję jak w upiększyć wnętrza stosując efekt betonu płukanego. Calce Erosa, uzyskuje pierwotny, subtelny wygląd betonu, dzięki mieszance piasków Terazzo, które delikatnie wypłukano.

Jedwabiście gładka powłoka oriente

NOWOCZESNE WNĘTRZA: Jedwabiście gładka powłoka Oriente

Kolekcja 14/15 to propozycja firmy Sto na wykończenie wnętrz. Zainspirowani najnowszymi trendami, przedstawiamy Państwu instrukcję jak w wyróżnić wnętrza poprzez zastosowanie wyjątkowej powłoki Oriente, która charakteryzuje się jedwabistym połyskiem i gładką strukturą.

Perłowe refleksy na tapecie

NOWOCZESNE WNĘTRZA: Perłowe refleksy na tapecie

Kolekcja 14/15 to propozycja firmy Sto na wykończenie wnętrz. Zainspirowani najnowszymi trendami, przedstawiamy Państwu instrukcję jak w nowoczesnych wnętrzach stworzyć perłowe refleksy na tapetach z kolekcji StoTap Infinity. Połączenie trójwymiarowej, tłoczonej tapety ozdobnej i lekko błyszczącej powłoki nadaje powierzchni wyjątkową głębie i elegancję.

Sto na Youtube

Sto na Youtube

Te i więcej filmów znajdziesz na naszym Kanale Youtube. Zapraszamy!