Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Sto jako pracodawca

Praca w Sto

Sto sp z o.o. powstała w maju 1996 r. Jesteśmy częścią między narodowego koncernu Sto SE & Co. KGaA, którego siedziba jest w Niemczech. W ciągu dwudziestu lat swojego funkcjonowania na rynku polskim, Sto sp. z o.o. zdobyło znaczący udział w rynku systemów ociepleń, systemów akustycznych, farb, posadzek żywicznych oraz produktów do konserwacji i naprawy betonu.

To co wyróżnia nas na rynku to system dystrybucji bezpośredniej, umożliwiający indywidualne podejście do potrzeb klienta. Posiadamy 12 centrów sprzedaży i kilkudziesięciu przedstawicieli na terenie całej Polski, którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszukują dla nich najlepszych rozwiązań.

Stała obecność doradców handlowych Sto na miejscu budowy i profesjonalny kontakt z partnerami biznesowymi to kluczowy element komunikacji składający się na filozofię naszej firmy: Budować świadomie.


Dołącz do nas

Dajemy możliwość zatrudnienia w: centrali firmy i zakładzie produkcyjnym, które mieszczą się w Warszawie, Centrach Sprzedaży z lokalizowanych w 12 miastach Polski oraz w zespole handlowym, który działa w różnych regionach kraju.

Nasz zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści i pasjonaci, z którymi praca daję szasnę ciągłej nauki i doskonalenia. Stawiamy na swobodną i przyjazną atmosferę, która sprzyja tworzeniu wysokiej jakości rozwiązań i wymianie wiedzy.

Dołączając do nas możesz liczyć na interesujące merytorycznie zadania, szansę na wdrażanie autorskich rozwiązań, stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

Oferty pracy

Oferty pracy Sto

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy.